Cildi Tazeleyici ve Yenileyici Pratik Avokado Maskeleri

Avokado Box 8'li Fresh Paket

Sizler İçin Hasat Ettiğimiz İhracat Kalitesindeki Her Biri Yaklaşık 230 gr.±50  Ağırlığında Büyük Boy 8 Adet Tazecik Avokadoyu Ücretsiz Kargo İmkanı İle Kapınıza Ulaştırıyoruz.

Otomatik gönderim ile sürekli avokado tüketmek isterseniz Premium Paketlerimizi tercih edebilirisiniz.

2 Paket Sipariş Etmek İçin Tıklayınız.

Detaylı Bilgi İçin: Sıkça Sorulan Sorular.

Türkiyenin Her Yerine Ücretsiz Kargo İmkanı İle...

0,00 ₺ HEMEN SATIN AL

Avokado, birçok insanın yemeyi sevdiği süper gıdadır. Avokadonun sadece sarı renkli etli bölümü tüketilmiyor. Genellikle çöpe atılan çekirdekleri aslında bir şifa kaynağı olabilir. Avokado çekirdekleri antioksidan ve lif bakımından zengindir. Birçok formda kullanılabilen avokado çekirdeğinin çayı da yapılıyor.

Kalp sağlığınız için daha fazla sebze ve meyve tüketmelisiniz. Özellikle kolesterol, yüksek tansiyon, felç ve inme riskine karşı sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği sağlıklı bir meyve var: Avokado…

Diyetlerin şöhretli meyvesi avokado ile kilo vermeye başlayın! Hem de genel sağlığınız için iyi bir karar vermiş olursunuz. Bazen bir salata, bir omlet veya tosta avokado ekleyebilirsiniz. İster sabah atıştırmalığı olarak ister de diğer öğünlerde midenizde ona müstesna bir yer açın!

Sporcuların ve fitness ile ilgilenenlerin her zaman enerjiye ihtiyaçları vardır. Vitaminler, mineraller ve yağlar bakımından zengin gıdalar tüketmeliler. Çok amaçlı süper besinler ile beslenmeliler. Bu meyvenin adı; avokado! Peki, avokado sporcuların sağlığı için ne ifade ediyor? Sporcu beslenmesinde avokadonun yeri nedir?

Avokado hem anneye hem de bebeğine onlarca faydası olan bir meyvedir. Besleyici özellikleri ile anne sütünü artırır ve vücut fonksiyonlarını destekler. Bir anne avokado tüketerek hem kendi hem de bebeğinin sağlığı için önemli bir destek sağlamış olur.

Gebelik döneminde annenin bulundurduğu enerji, vitamin ve besin depolarını devam ettirip kendi sağlığını koruyarak aynı zamanda bebeğin bedensel, zihinsel olarak ...

Sizlere bu içeriğimizde Avokadoyu sevmeniz için mükemmel 12 nedeni açıklayacağız. Saymış olduğumuz bu nedenler yani avokadonun faydaları sayesinde bu zengin besini daha fazla tüketmek üzerine eğilimler göstereceğinize inanıyoruz...

Mucizevi bir besin olan Avokadonun yaşlanmayı geciktirici etkisinin yanı sıra kolesterolü düşürmesi, bağışıklığı güçlendirmesi ve kalp krizi...

Avokado, tam anlamıyla bir diyet meyvesidir. Kilo vermeyi düşünüyorsanız avokadoyu mutlaka diyetinize eklemelisiniz! Kilo vermenin ilk aşamasında daha az kalori almayı planlamalısınız. Elli gramlık bir avokado porsiyonu, sadece 80 kalori içerir. Yani kalorisi düşük diyet planına avokado eklemek için geçerli bir sebebiniz var!