SIKÇA SORULAN SORULAR

Avokado Box avokado isteklerinizi karşılamak için bir abonelik hizmetidir! Avokado Box; bahçesinden avokado severlere doğrudan kaliteli avokado satışı fikriyle başladı. En iyi ve en büyük avokadoları paketleyip kapınıza teslim ediyoruz. Gurme paketlerimizden sipariş verdiğiniz gibi hasatı yapılır ve gelen kutudaki avokadoların yarısı yemeye hazır şekilde gönderilir. Siz yemeye hazır olanları tüketirken diğer avokadolarınız olgunlaşmaya devam eder. Ayrıca premium paket alabilir ve her hafta otomatik gönderim ile tüm ay boyunca tüketilebilecek olgunlukta avokadolara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz olgunlaştırmak için fresh paketlerimizi tercih edebilirisiniz.

Tek seferlik, iki haftada bir veya haftalık olarak bir kutu alırsınız. Size en taze ürünleri ulaştırabilmek için hasat yapılarak kutularımızı biran evvel sevkiyata çıkarıyoruz. Eğer avokadolarınızı olgunlaştırmak için sabırsızlanıyor ve düzenli olarak avokado tüketmek istiyorsanız Premium Aylık Paketlerimizi tercih ederek zamandan ve fiyattan tasarruf sağlayabilirsiniz. Avokado Box Premium Aylık Paket (15 Günde Bir): 15 Günde bir sevkiyata çıkan paketiniz 1 Ay Boyunca devam eder. Toplam 2 kutu satın almış olursunuz. Avokado Box Premium Aylık Paket (Haftalık): Her Hafta Sevkiyata çıkan paketiniz 1 Ay Boyunca devam eder. Toplam 4 kutu satın almış olursunuz ve her hafta bir Avokado Box sevkiyat çıkar. Resmi tatillerde verilen siparişler sonraki ilk iş günü itibari ile işleme alınır.

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılacaktır. Ürünlerimizin kalitesini koruyarak sizlere ulaştırabilmek için Pazartesi, Salı ve Çarşamba saat 13:00' a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün; 13:00 den sonra verdiğiniz siparişlerinizi ertesi gün, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar gunleri verdiğiniz siparişlerinizi Pazartesi günü kargoya veriyoruz. Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. Avokadolarımızda ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek 0551 180 04 39 numaralı whatsapp hattımıza iletilmesi ve sorunun bildirilmesi gerekmektedir. Kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız.

Bahçelerimizde lezzetli ve doğal avokadoları üretiyoruz. Avokado'nun kalın, pullu bir cildinin olması meyvenin etini korumakta ve pestisitlerin nüfuz etmesini engellemektedir. Avokadolarımız doğal bir formda tüketmek için tamamen güvenlidir. Avokado Box ile daima en seçkin ve doğal avokadoları sizlere sunmaktayız..Misyonumuz ülkemizde sadece en iyi ve doğal avokadoları yetiştirerek Alanya avokadosunu dünyaya tanıtmaktır.

Tüm aboneliklerde toplam tutar önden tahsil edilerek abonelik boyunca belirlenen aralıklara sevkiyatlarla birlikte faturalandırma yapılmaktadır.

Aboneliğinizi kapatmanız veya değiştirmeniz gerektiğinde destek@avokadobox.com adresinden veya 05511800439 nolu whatsapp hattımızdan istekte bulunabilirsiniz. Talebiniz doğrultsunda gerekli işlemler yapılacaktır. Hiç memnun kalmadıysanız, bize bildirin ve deneyimlerinizi muhteşem hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapalım.

Bize her zaman destek@avokadobox.com adresinden veya 05511800439 nolu whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz . Mükemmel müşteri hizmetlerimiz ile gurur duyuyoruz ve aynı gün içinde cevap vermeye çalışıyoruz.

Avokado Box Fresh Paket ve Fresh Aylık Pketler en iyi kaliteye sahip, henüz yumuşamaya başlamamış 8 adet tane (Zincir marketlerde veya bulunduğunuz şehirde gördüğünüz avokadolarla karıştırmayın) büyük boy avokado içerir. Aylık paketlerde ise tercihinize göre sevkiyat yapılır.

Avokado Box Gurme Paket ve Gurme Aylık Paketler en iyi kaliteye sahip 6 adet tane (Zincir marketlerde veya bulunduğunuz şehirde gördüğünüz avokadolarla karıştırmayın) büyük boy avokado içerir. Paket içerisinde 3 adet avokado birkaç gün içinde tüketilebilecek olgunlukta sizlere ulaşır. Diğer 3 avokado ise olgunlaştırma tekniğinize bağlı olarak 1 hafta içerisinde yenebilecek olgunluğa ulaşmış olur. Aylık paketlerde ise tercihinize göre sevkiyat yapılır.

Avokado Box Fırsat Paket henüz yumuşamaya başlamamış fresh paketlere nazaran daha küçük 10 adet avokado içerir. Aylık paketlerde ise tercihinize göre sevkiyat yapılır.

Taze meyve ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek 0551 180 04 39 nolu whatsapp hattimiza iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Taze meyvede iade olmayıp kullanılmayacak durumda olan meyve miktarı müşteriye gönderilecek veya talebiniz doğrultusunda ürün adet fiyati kadar ödeme yapılan hesaba aynı gün içerisinde geri iadesi sağlanacaktir. Ürün lezzetini beğenmeme veya belitilen adrese gonderilen urunlerin musterinin adreste bulunmamasi veya urunu teslim almamasi, musteriye ulasilamamasi durumunda iadesi söz konusu değildir. Avokado Box Avokado Dünyası Destek için destek@avokadobox.com veya 0551 180 04 39 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.